Sepetim
TAMAMEN ÜCRETSİZ AYAKKABI XML BAYİLİK SİPARİŞLERİNİZE HEDİYE PAKETİ VE NOT YAZDIRMA İMKANI! KREDİ/BANKA KARTI İLE BAKİYE EKLEME ÇOK YAKINDA!
TAMAMEN ÜCRETSİZ AYAKKABI XML BAYİLİK KREDİ/BANKA KARTI İLE BAKİYE EKLEME ÇOK YAKINDA! SİPARİŞLERİNİZE HEDİYE PAKETİ VE NOT YAZDIRMA İMKANI!
TAMAMEN ÜCRETSİZ AYAKKABI XML BAYİLİK SİPARİŞLERİNİZE HEDİYE PAKETİ VE NOT YAZDIRMA İMKANI! KREDİ/BANKA KARTI İLE BAKİYE EKLEME ÇOK YAKINDA!
TAMAMEN ÜCRETSİZ AYAKKABI XML BAYİLİK KREDİ/BANKA KARTI İLE BAKİYE EKLEME ÇOK YAKINDA! SİPARİŞLERİNİZE HEDİYE PAKETİ VE NOT YAZDIRMA İMKANI!

İşbu Üyelik Sözleşmesi (kısaca “Sözleşme”) Joy Ayakkabı (kısaca “Joy Ayakkabı”) tarafından, www.joyayakkabi.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

Sözleşmenin Konusu;

İşbu Sözleşmenin konusu, tarafınıza (kısaca “Üye”) web sitesinde sunulan ürünlerin elektronik ortamda alışveriş imkanının sağlanması, internet ortamında farklı iletişim servislerinin (oylama, e-bülten isteme, indirim ve promosyonlardan haberdar olma) sunulması ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. Tarafınız, işbu Sözleşme hükümlerini kabul etmekle, internet sitesinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve ürünlere ilişkin Joy Ayakkabı tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmektesiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı;

 joyayakkabi.com ’a üye olmak istiyorsanız, öncelikle kayıt formunu doldurmanız ve kullanıcı şifresi edinmeniz gerekmektedir.

 Bu durum, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz anlamına gelmektedir. Üye, üyelik işlemleri başarıyla tamamlandığı andan itibaren Joy Ayakkabı Sanal Mağazası sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

 İşbu sözleşme örneğine her zaman internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

 joyayakkabi.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.

 Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi, kredi kartı ile ilgili bilgiler gibi üyeyi tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

 Joy Ayakkabı, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 Joy Ayakkabı'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi'ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Joy Ayakkabı 'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 joyayakkabi.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece joyayakkabi.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz joyayakkabi.com bünyesinde tamamen veya kısmen, otomatik olan veya olmayan yollarla elde etme, kaydetme, depolanma, muhafaza etme, değiştirme, yeniden düzenleme vb. işlemler aracılığıyla işlenebilir.

 joyayakkabi.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla ve şirketlerle kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

 joyayakkabi.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

 Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, joyayakkabi.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla joyayakkabi.com ifa yardımcıları ile paylaşılabilmektedir.

 Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Joy Ayakkabı personeli dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde joyayakkabi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin joyayakkabi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 Üye, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenme amacını, verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri, verilerin düzeltilmesini, silinmesini, anonim hale getirilmesini veya yok edilmesini, aykırı olarak işlenmiş ise zararın giderilmesini her zaman talep edebilir ve bilgi alabilir.

 Üyelerimizin kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Üyelik Sözleşmesi ‘ni” bölümünü okuyunuz.

 joyayakkabi.com ’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 Üye, herhangi bir zamanda günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterse, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilir ve ileti alımını reddedebilir.

Üyenin Yükümlülükleri;

 Üye, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası servislerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğruluğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı ve eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının Joy Ayakkabı 'a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp dağıtılamayacağını, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası servislerinin kullanımı sırasında ileri sürdüğü şahsi fikir, düşünce, ifade, eklenen dosya ve gönderdiği kişisel bilgilerinin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu ve aykırılık halinde Joy Ayakkabı 'nın bu dosyalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını, bu gibi durumların ortaya çıkması sonucu oluşabilecek tüm zararlardan sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.

 Üyenin iletişim veya kişisel  bilgi değişikliği olması durumunda Joy Ayakkabı 'a bildirmekle yükümlüdür.

 Üye, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası’nda sunulan hizmetlere Joy Ayakkabı tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz şekilde ulaşmamayı ve yazılımı hiçbir şekilde değiştirmemeyi, değiştirilmiş olduğu belli olanları kullanmamayı ve sözü geçen maddelere uymadığı durumlarda Joy Ayakkabı 'nın uğrayabileceği tüm maddi ve manevi zararları ödemeyi, tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına ve Uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar göndermemeyi, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılımlara zarar verecek bilgi veya programlar göndermemeyi kabul ve beyan eder.

 Üye, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası servislerini kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemelerin tamamıyla kendi sorumluluğunda olduğunu, buların bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zarardan dolayı Joy Ayakkabı 'dan tazminat talep etmemeyi, Joy Ayakkabı 'dan izin alınmadan servislerini ve ticari ya da reklam amacıyla kullanmamayı, Joy Ayakkabı 'nın dilediği zaman veya sürekli olarak tüm sistemi izleyebileceğini, kurallara aykırı davrandığı takdirde Joy Ayakkabı 'nın gerekli müdahalelerde bulunma ve üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahip olduğunu, Joy Ayakkabı 'nın, kendi sistemini ticari amaçla kullanabileceğini kabul ve beyan eder.

• Üye, kanunlara göre postalanması yasak olan bilgileri postalamamayı ve zincir posta (chain mail), yazılım virüsü vb. gibi gönderme yetkisi bulunmayan postaları yollamamayı, başkalarına ait olan kişisel bilgileri kayıt etmemeyi, kötüye kullanmamayı, üye kayıt sırasında belirtmiş olduğu e-mail adresi ile yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu, sistem üzerindeki satın alma işlemini geçerli bir kredi kartı aracılığı, Havale/EFT ile yapmak zorunda olduğunu, kredi kartı geçerliliği onaylamadığında Havale/EFT ödemesi yapılmadığında sistemden alışveriş yapamayacağını, ürün teslimi sırasında istenildiği takdirde geçerli bir kimlik kartı göstermek, ilgili kimlik bilgilerinin kaydedilmesine izin vermek ve ilgili yerlere imza atmak zorunda olduğunu, imza atmadıkları takdirde ürünün kendilerine teslim edilemeyeceğini, ürün bir başka şahıs tarafından teslim alınıyor ise ürünü teslim alan kişi, Joy Ayakkabı adına ürünü kendisine teslim eden kişinin “ürünü kendisine gönderen kişi tarafından yetkilendirildiğine dair” ibraz edeceği belgeyi imzalamak zorunda olduğunu, belge imzalanmadığı takdirde ürünün teslim edilmeyeceğini ve dolayısıyla siparişin gerçekleşmemiş sayılacağını kabul ve taahhüt etmiştir.

Joy Ayakkabı 'ya Verilen Yetkiler;

 Joy Ayakkabı herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir.

 Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Joy Ayakkabı 'nın üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

 Üye tarafından kayıt sırasında girilen e-mail adresi ve şifresi Joy Ayakkabı tarafından müşteriye sunulacak başvuru formunda bulunan alanların doldurulmasından sonra görüntülenecek ve onaylanacaktır.

 Joy Ayakkabı Üyenin kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.

 Joy Ayakkabı kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan doğan tüm mali ve manevi hakların tek sahibidir.

 Joy Ayakkabı 'nın satışları kendi stokları ile sınırlıdır. Joy Ayakkabı, stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.

 Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka Joy Ayakkabı stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.

 Joy Ayakkabı diğer üyelerinin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.

 Joy Ayakkabı Sanal Mağazası’nda satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran Joy Ayakkabı 'ya aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde Joy Ayakkabı hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

 Joy Ayakkabı, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden Joy Ayakkabı sorumlu değildir.

 Joy Ayakkabı, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Bu halde üyenin hizmetlerden yararlanabilmesi için sözleşme değişikliklerini ilgili butona tıklamak suretiyle onaylaması gerekmektedir. Joy Ayakkabı Sanal Mağazası, üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir.

 Joy Ayakkabı Sanal Mağazası ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

Kampanyalar;

 Joy Ayakkabı Sanal Mağazası, detay ve koşulları internet sitesi üzerinden her kampanya özelinde ilgili dönemde ilan edilmek üzere belirlediği zaman aralıklarında online alışverişlerde puan kazanımı ve takdir edeceği benzeri şekillerde çeşitli kampanyalar geliştirebilir. Bu tür kampanyalara ilişkin her türlü koşulu belirleme ve uygulama hakkı münhasıran Joy Ayakkabı Sanal Mağazasına ait olup; Üye, bu kampanyaların Joy Ayakkabı Sanal Mağazası tarafından herhangi bir neden belirtilmeksizin sonlandırılabileceğini ve/veya Üyeye bildirilen faydanın sağlanamayacağı durumlar olabileceğini kabul ve beyan eder.

 Kampanyalar kapsamında somut ve soyut faydaların geçerli olduğu ürün türü, miktarı, cinsi ve geçerlilik süreleri Joy Ayakkabı Sanal Mağazası tarafından belirlenir ve bu imkânlar ancak geçerlilik süresi içinde belirtilen, kampanya şartları dâhilinde kullanılabilir. Kampanya şartları, Joy Ayakkabı Sanal Mağazası tarafından önceden haber vermeksizin değiştirilebilir veya tamamen iptal edilebilir.

 Kampanyalar kapsamında kazanım ve iade süreçlerinde herhangi bir şüpheli aktivite gözlenmesi durumunda Joy Ayakkabı Sanal Mağazası, Üye’nin puan ve/veya kampanya nedeniyle elde ettiği tüm kazanımlarını sıfırlama, üyeliğini dondurma/iptal etme ve o Üyeye online satışları durdurma hakkına sahiptir. Böyle bir durumda Joy Ayakkabı Sanal Mağazası, Üye hakkında hukuki ve cezai her türlü yasal yollara başvurma hakkına sahip olacak ve doğabilecek tüm zararlardan Üye sorumlu olacaktır.

 Kampanyalar kapsamında elde edilen puan ve benzeri kazanımlar paraya çevrilemez, başkasına aktarılamaz ve devredilemez.

Kişisel Verilerin Gizliliği;

 Joy Ayakkabı, Üye’nin adı-soyadı, adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri vb. Üyeyi tanımlamaya yönelik her türlü kişisel veriyi toplama, saklama ve aktarma gibi her türlü işleme işlemini yapmaya yetkilidir.

 Joy Ayakkabı, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. İşbu yükümlülük Üye tarafından kişisel bilgilerin Joy Ayakkabı 'da herkesçe görülebilir hale getirilmesi halinde uygulanmayacaktır.

 Joy Ayakkabı 'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Joy Ayakkabı 'a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Joy Ayakkabı 'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 Joy Ayakkabı sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Joy Ayakkabı bünyesinde kullanılacaktır. Kişisel veriler Joy Ayakkabı bünyesinde tamamen veya kısmen, otomatik olan veya olmayan yollarla elde etme, kaydetme, depolanma, muhafaza etme, değiştirme, yeniden düzenleme, aktarma vb. işlemler aracılığıyla işlenebilir.

 Kişisel bilgiler içermeyen istatistiksel veriler Joy Ayakkabı çalışanları ve ifa yardımcıları ile paylaşılabilir.

 Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 Üye, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini, işlenme amacını, verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri, verilerin düzeltilmesini, silinmesini, anonim hale getirilmesini veya yok edilmesini, aykırı olarak işlenmiş ise zararın giderilmesini her zaman talep edebilir ve bilgi alabilir.

 Üye, işbu Sözleşmeyi kabul ederek, Joy Ayakkabı 'nın “Gizlilik ve Çerez Politikası” bölümünü de okuduğunu ve anladığını kabul eder.

 Üye aynı zamanda Joy Ayakkabı 'nın indirim ve hediye gibi promosyonlar ile promosyon amaçlı yarışma veya oyunlar dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik veri, ses ve görüntü içerikli iletilerin telefon, çağrı merkezi, otomatik arama, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak iletebileceğini kabul ve beyan eder.

 Üye, Joy Ayakkabı 'nın 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5. Maddesinin 2. Fıkrasında sayılan hallerin varlığı halinde, Üyenin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerin işlenmesi ve aktarılmasının mümkün olduğunu kabul eder. İnternet ortamında yapılan satışlarda bankaların dolandırıcılık kapsamında talep edeceği bilgiler bu kapsama dahildir.

Vergilendirme;

 Bu sözleşme kapsamı dışında mevzuatta yapılacak değişikler sebebiyle, vergi oranlarında yapılacak artışlar veya yeni getirilecek vergi ve harçlar sebebiyle oluşacak mali yükümlülükler Joy Ayakkabı sorumluluğu dışında olup aynen fiyatlara yansıtılır.

Ürün Teslimatı;

 Satın alınan ürün veya ürünlerin teslimatını karşılayan kargo bedeli, üye tarafından ya da Joy Ayakkabı tarafından karşılanır. (ürün sayfası, sipariş kısmı ya da sepet sayfasında belirtilmiştir.)

 Sipariş mümkün olan en kısa süre içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Belirtilen adresin yanlış/eksik olmasından kaynaklanan veya kargo firması tarafından kaynaklanan gecikmelerden Joy Ayakkabı sorumlu değildir.

 Sevkiyat sırasında zarar gördüğü düşünülen paketlerin teslim alındığı firma yetkilisi önünde açıp kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürün teslim alınmamalıdır. Tutanak tutturulmaması durumunda, ALICI ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılmaktadır.

Ürün İadesi;

 Ürün iadesi ile ilgili olarak Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri geçerlidir. İlgili kanun hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Joy Ayakkabı Kayıtlarının Geçerliliği;

 Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda Joy Ayakkabı 'nın defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikro fiş ve bilgisayar kayıtlarının maddesi anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. Üye, Joy Ayakkabı kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Feragat;

 Joy Ayakkabı 'nın  Sözleşme kapsamında sahip olduğu herhangi bir hak veya yetkiyi kullanmaması ya da kullanmakta gecikmesi o hak veya yetkiden feragat ettiği anlamına gelmediği gibi, bir hak veya yetkinin tek başına veya kısmen kullanılması o veya başka bir hak veya yetkinin daha sonra kullanılmasını engellemez.

Uygulanacak Hükümler;

• İşbu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümleri, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı uygulanacaktır.

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri;

 İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Mardin Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Yürürlülük;

 Üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Fesih;

 İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Joy Ayakkabı tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Joy Ayakkabı üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.